logo IFT

JAK DO NAS TRAFIĆ?

A+ A A-

Kursy audiowizualne

 

Szanowni Państwo,
W związku z radykalnym pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej w kraju, w duchu odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, kurs zaplanowany na 24 października 2020 r. w Zielonej Górze nie odbędzie się. Decyzja o przeprowadzeniu kursu w formie zdalnej (co wymaga przygotowania) albo wyznaczenie nowego terminu będzie uzależnione od rozwoju sytuacji epidemiologicznej oraz od związanych z nią przepisów cywilnych i kościelnych.

 

Kurs dla fotografów i operatorów kamer odbędzie się 24 października 2020 r. 

  • Forma kursu: jednodniowy, od godziny 09.00 do 16.00.
  • Zgłoszenia można dokonać wysyłając na maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) swoje dane (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon i e-mail kontaktowy).
  • Koszt kursu: 300 zł - płatne na konto: 

72 1020 5402 0000 0502 0312 7545
Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. E. Stein
Ul. Bułgarska 30
65-647 Zielona Góra

tytułem: imię i nazwisko / kurs dla fotografów i operatorów kamer - 24.10.2020 

  • Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23.10.2020.
  • Uczestnik kursu otrzymuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu, legitymację, ozdobny certyfikat ukończenia kursu.
  • Każdy uczestnik kursu proszony jest o przesłanie mailem zdjęcia do legitymacji w wersji elektronicznej.
  • W dniu kursu uczestnicy otrzymują jedynie zaświadczenie o jego ukończeniu. Osoby, które w dniu kursu chciałyby otrzymać także legitymację i ozdobny certyfikat, proszone są o przesłanie do sekretariatu zdjęcia elektronicznego w terminie do 12 października br.; uczestnicy, którzy prześlą zdjęcie po tym terminie, otrzymają ww. dokumenty w późniejszym terminie.